Ankarada Elektrikçi , Elektrikci Ankara, Ankara Elektrik Arıza, Aydınlatma Sistemleri- Tabela Ankara

Referanslar

"Elektrik,Dekorasyon ve reklam sektöründeki yeni ürünleri,gelişmeleri takip ederek kendimizi sürekli geliştirme çabası içerisindeyiz.Yapmış olduğumuz çalışma ve uygulamalardan bazılarını bu sayfamızda sizlerle paylaşıyor olacağız."

Ankaranın dört bir yanında; Elektrik arıza bakım onarım, Montaj-Demontaj, Aydınlatma Sistemleri, Tabela Sistemleri ile ilgili Bireysel ve Kurumsal yüzlerce referansımız bulunmaktadır. Referanslarımızdan bazılarını aşağıda görebilir, yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili örnekleri inceleyebilirsiniz.

Led Tabela ve Elektrik Bakım Onarım hizmeti verdiğimiz bazı kamu kurumları ve kurumsal firmalar aşağıda sıralanmıştır.
Çeşitli Bölgelerde Taksi Durakları ve Araçları- Dolu-Boş Yazan Tabelalar


 Örnek Çalışmalar 

"İç Mekan Aydınlatma - Led Döşeme - Dekorasyon"

"Tabela"

"Bakım-Onarım-Tesisat"

Tiritoğlu Yapı, Adilraz  Sofrası, Urfa Sofrası, Kadoil Benzinlikleri, Termo Benzinlikleri, Aslan Emlak, Hiyem, Yıldırım Petrol, Desti Kebap, Telekom Bayileri, Vodofone Bayileri, Turkcell Bayiler, Avea Bayileri, Begüm Eczanesi, Bilkent Otel, Play Game Kafe, Etlik Taksi, Keçiören Taksi,My Kuruyemiş, İstanbul Baharat ve sayamadığımız yüzlerce iş yeri..


Yine aynı şekilde yüzlerce ev ve iş yerlerinde Elektrik Bakım, Onarım hizmeti, Kamera,Avize gibi montaj-Demontaj işlemleriyle Ankaralı müşterilerimizin hizmetindeydik.

İyi hizmet ve Uygun fiyatlarımızla sizinlede çalışmaya talibiz...

Saygılarımızla...EmoticonEmoticon

Biristek@yandex.com