Ankarada Elektrikçi , Elektrikci Ankara, Ankara Elektrik Arıza, Aydınlatma Sistemleri- Tabela Ankara

KOBİ'lere Elektrikte İndirim!

KOBİ'lere Elektrikte İndirim!
KOBİ'lere Elektrikte İndirim!
KOBİ’lere elektrikte indirim fırsatı sunan ‘serbest tüketici’ sistemi, 2017’de genişliyor. Uygulamada yüzde 15’e varan indirim ve danışmanlık desteği de var
Türkiye'deki KOBİ'lerin en önemli maliyet kalemleri arasında yer alan elektrikte indirim imkânları genişliyor. Bugüne kadar ayda 120 liradan fazla elektrik faturası ödeyen abonelere tanınan serbest tüketici olma hakkında 2017 ile birlikte önemli yenilikler başlıyor. Fatura sınırı daha da aşağı çekilirken, vadeli ödeme seçenekleri de yeni yılda ön planda olacak. Özellikle yüksek hacimli fatura ödeyen KOBİ'lerde ise yüzde 20'ye kadar indirim seçenekleri söz konusu olacak. Konuyla ilgili yeni dönemde sunacakları fırsatları anlatan Kolen Elektrik Genel Müdürü Kaya Uğur Karayurt, şirketlerin birçok yenilikten haberdar olmadığı için ucuz elektrik imkânlarını kaçırdıklarını söyledi. 2017'de müşterilerinin karşısına birçok sürprizle çıkacaklarını ifade eden Karayurt şunları söyledi: "İndirimli elektrik kullanarak aynı miktarda tüketim yaparken, daha az elektrik faturası ödeyebilirsiniz. Bu uygulamayla KOBİ'ler önemli fırsatlar yakalıyor. Yılda 1 ayın elektriği bedavaya geliyor" dedi.

ENERJİ DANIŞMANLARI SAHADA DERT DİNLİYOR
2017'de müşterileri ile daha yakın temasta olacaklarını da anlatan Karayurt, "Yeni bir yapılanmaya gittik. Çok sayıda enerji danışmanı aldık. Danışmanlarına istedikleri zaman ulaşabilen aboneler, sordukları sorulara net cevaplar alabiliyorlar. Elektrik enerjisine dair takip edilmesi gereken bir konuları varsa ilgili danışmanları kendilerine her türlü desteği veriyorlar. Görüş ve şikayetleri için WhatsApp numarasından da bize ulaşabiliyor" dedi.

KOBİ'LERİN ÇOĞU BİLMİYOR
Kolin Grubu şirketlerinden Kolen Enerji, yaptığı birebir tanıtımlarla konudan habersiz işletmeleri de bilgilendiriyor. Karayurt, "Çoğu firma haberdar değil. Aylık faturası 1 milyon lira olan fabrikalar var. Bunlar ayda 100-150 bin lira kâr ediyor" dedi.

BAYİLİK YATIRIMI İLE BÜYÜYECEK
2017'de bayilik yatırımlarına da hız vereceklerini belirten Karayurt, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Aydın, Bolu, Çorlu, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin gibi illerin öncelikle değerlendirdikleri iller olduğunu da vurguladı.

Alıntıdır.
Metin CAN / SABAH.
Admin

Ankara'da mobil ekiplerimiz ile Ankara'nın her bölgesine haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ankarada Elektrikci 0543 458 9695 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankarada Elektrikci - Elektrikçi - Ankara Elektrik - Ankarada Elektrik Ustası - Ankara Tabelacı


EmoticonEmoticon

Biristek@yandex.com