Ankarada Elektrikci - Elektrikçi Ankara

Ankarada Elektrikci 0543 458 9695

Hizmetlerimiz ELEKTRİK SEKTÖRÜ HABERLERİ
Elektrik sektörü ile ilgili güncel haberlerin yayınlandığı sitemizde, Ev ve İş yerleri ile ilgili çeşitli tasarımlarda yer almaktadır. Elektrik ile ilgili konuları sitemizde takip edebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi ANKARA ELEKTRİK ARIZA
Elektrik Teknisyeni tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti! Ev ve iş yerlerinizdeki elektrik tesisatı sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Üstelik Pazar günleride hizmetinizdeyiz.
Led Tabela Satışı LED TABELA SATIŞI
Türkiye geneli Led Tabela ve Pixel Led Tabela satışı gerçekleştiyoruz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili ve faturalıdır, Üstelik Kredi Kartına taksit imkanı ile...Fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Ankarada Kar Yağışı
Kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Başkent Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ), sorumluluk bölgesinde sürdürülebilir enerji sağlayabilmek için tedbirlerini artırdı ve acil eylem planı hazırladı.

Başkent EDAŞ tarafından yapılan yazılı açıklamada, arıza ekiplerinin sorumluluk bölgelerini kapsayan illerde yoğun olarak hissedilecek olumsuz hava koşulları nedeniyle elektrik kesintilerini en aza indirgemek için bir dizi önlem alındığı duyuruldu.

Alo 186 çağrı merkezinin elektrik kesintileriyle ilgili her türlü bildirimi 24 saat esasıyla anlık olarak arıza ekiplerine aktardığı belirtilen açıklamada, arızalarla ilgili çağrı merkezi tarafından oluşturulan anons sistemiyle müşterilerin de bilgi edinebildiği ifade edildi. Ayrıca olası bir arıza durumunda alternatif besleme kanallarının devreye sokulabilmesi için teknik değerlendirmelerin yapıldığı bildirildi.

Bu hizmetimiz hakkında Olumlu veya Olumsuz görüşlerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Arşiv

* Ankaradaelektrikci.Net sitesinin amacı sadece, size en yakın Elektrik Firmasını veya Ankarada Elektrik Ustasını bulmanıza yardımcı olmaktır!Sitedeki Resim ve Yazılar ankaradaelektrikci.net'e aittir.izin alınmadan farklı sitelerde yayınlanamaz! | Düzenleyen: |Site istekleriniz için :biristek@yandex.comSiteMap
Copyright © 2013-2017 Ankarada Elektrikci