Ankarada Elektrikçi , Elektrikci Ankara, Ankara Elektrik Arıza, Aydınlatma Sistemleri- Tabela Ankara

Başkent Elektrik Kış Önlemini Aldı!

KOBİ'lere Elektrikte İndirim!
Başkent Elektrik Kış Önlemini Aldı!

Kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Başkent Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ), sorumluluk bölgesinde sürdürülebilir enerji sağlayabilmek için tedbirlerini artırdı ve acil eylem planı hazırladı.

Başkent EDAŞ tarafından yapılan yazılı açıklamada, arıza ekiplerinin sorumluluk bölgelerini kapsayan illerde yoğun olarak hissedilecek olumsuz hava koşulları nedeniyle elektrik kesintilerini en aza indirgemek için bir dizi önlem alındığı duyuruldu.

Alo 186 çağrı merkezinin elektrik kesintileriyle ilgili her türlü bildirimi 24 saat esasıyla anlık olarak arıza ekiplerine aktardığı belirtilen açıklamada, arızalarla ilgili çağrı merkezi tarafından oluşturulan anons sistemiyle müşterilerin de bilgi edinebildiği ifade edildi. Ayrıca olası bir arıza durumunda alternatif besleme kanallarının devreye sokulabilmesi için teknik değerlendirmelerin yapıldığı bildirildi.
Admin

Ankara'da mobil ekiplerimiz ile Ankara'nın her bölgesine haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ankarada Elektrikci 0543 458 9695 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankarada Elektrikci - Elektrikçi - Ankara Elektrik - Ankarada Elektrik Ustası - Ankara Tabelacı


EmoticonEmoticon

Biristek@yandex.com