Ankarada Elektrikci - Elektrikçi Ankara

Ankarada Elektrikci 0543 458 9695

Hizmetlerimiz ELEKTRİK SEKTÖRÜ HABERLERİ
Elektrik sektörü ile ilgili güncel haberlerin yayınlandığı sitemizde, Ev ve İş yerleri ile ilgili çeşitli tasarımlarda yer almaktadır. Elektrik ile ilgili konuları sitemizde takip edebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi ANKARA ELEKTRİK ARIZA
Elektrik Teknisyeni tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti! Ev ve iş yerlerinizdeki elektrik tesisatı sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Üstelik Pazar günleride hizmetinizdeyiz.
Led Tabela Satışı LED TABELA SATIŞI
Türkiye geneli Led Tabela ve Pixel Led Tabela satışı gerçekleştiyoruz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili ve faturalıdır, Üstelik Kredi Kartına taksit imkanı ile...Fiyat bilgisi için bize ulaşın.

led tabela
Ankarada Led Tabela Dönemi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Ankara’nın her yerinde yollara Ledli Bilgilendirme Ekranları yerleştiriyor.

Ankara Bulvarı ve Kuzey Ankara Isıtmalı Yolu’nda hizmete giren 14 adet ekranın yanı sıra Atatürk Bulvarı başta olmak üzere Eskişehir, Konya, Samsun, İstanbul, Esenboğa, Turan Güneş, Malazgirt 1071 ve Anadolu Bulvarlarında toplam 34 adet ekranın daha yerleştirilmesi ve hizmete girmesi için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, projenin tamamlanmasıyla birlikte Ankaralı sürücülere birçok bilgiyi bu ekranlar sayesinde verebilecek.

Yol güzergâhlarının yoğunluk bilgisinden Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarına, özel gün kutlamalarından, yollardaki çalışmalara, kazalardan, internet üzerinden yol takibine kadar pek çok bilginin aktarılacağı ekranlara ilişkin bilgi veren Fen İşleri Daire Başkan Vedat Üçpınar, “Bu çalışma sayesinde güvenli bir sürüş keyfi ve kolaylığı ile en verimli trafik akışını sağlamış olacağız” dedi.

İlk olarak Kuzey Ankara Isıtmalı Yol Projesi kapsamında 8 adet Ledli Bilgilendirme Ekranı yapıldığını, çalışmanın özellikle sürücüler tarafından çok beğenilmesi üzerine Ankara Bulvarı’na da 6 adet yeni ekran yerleştirildiğini ifade eden Üçpınar, şunları söyledi:

“Atatürk Bulvarı’nın Sıhhiye, Kurtuluş, Tandoğan ve Çankaya’dan Kızılay’a geliş istikametlerine toplam 4 tane yerleştirdiğimiz dev ekranlardan Eskişehir, İstanbul, Konya, Samsun, Esenboğa, Turan Güneş, Anadolu ve Malazgirt 1071 (ODTÜ) Bulvarlarına da değişik sayılarda yapıyoruz. Şu anda 48 adet levhamızın 32 adedi yerlerine konuldu ve 24 adedi trafik yönetimine hizmet vermeye başladı.”


"YOLLARIN DİLİ OLACAK"
Proje kapsamında araç sayım cihazları ve kamera sistemlerinin de bu ekranlara monte edilerek, cihazın bulunduğu noktadaki trafik yoğunluğu, araç sayısı gibi verileri toplayarak, trafik düzenlemesi için planlama yapılabileceğini de anlatan Vedat Üçpınar, “Ayrıca ekranların bulunduğu yol güzergahlarındaki kameralar ile web sitesinde yayın yapılabilecek, yollardaki trafik durumunu vatandaşlar internet üzerinden izleyebilecekler. Ayrıca merkezdeki operatörler ile takip edilerek yol durumu hakkındaki bilgiler Ledli Bilgilendirme Ekranları vasıtası ile sürücülere de aktarılacak” dedi.

Trafik yoğunluğunun ekranlardaki yön güzergahlarındaki renklere göre ifade edileceğini de anlatan Üçpınar, “Yeşil trafiğin akıcı, Turuncu trafiğin yoğun, Kırmızı trafiğin çok yoğun olduğunu sembolize etmektedir” diye konuştu.

Bu hizmetimiz hakkında Olumlu veya Olumsuz görüşlerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Arşiv

* Ankaradaelektrikci.Net sitesinin amacı sadece, size en yakın Elektrik Firmasını veya Ankarada Elektrik Ustasını bulmanıza yardımcı olmaktır!Sitedeki Resim ve Yazılar ankaradaelektrikci.net'e aittir.izin alınmadan farklı sitelerde yayınlanamaz! | Düzenleyen: |Site istekleriniz için :biristek@yandex.comSiteMap
Copyright © 2013-2017 Ankarada Elektrikci