Ankarada Elektrikçi , Elektrikci Ankara, Ankara Elektrik Arıza, Aydınlatma Sistemleri- Tabela Ankara

Led Tabela , Led Kayan Yazı SistemleriGünümüz reklam dünyasinda LED Tabela sistemleri ve Led Kayan Yazi Sistemleri yani akıllı tabela sistemleri büyük gelişme sağlamıs ve reklam sektöründe yeni bir çağ açmistir. Bu doğrultuda başta İstanbul ve Ankara olmak üzere diğer büyük kentlerde Tabela sektöründe, Led Tabela Sistemlerine büyük ilgi gösterilmektedir.LED TABELA NEDiR

LED Ingilizcede Isik Yayan Diyot anlamina gelen Light Emitting Diode Kelimelerinin bas harflerinin birlesimidir. LED hassas ve uzun ömürlü,ekonomik bir yapiya sahiptir.bu sebep den dolayi profesyonel firmalar tarafindan reklam,tabela veya aydinlatma sektöründe kullanima sunulur.

LED KAYAN YAZI

P10 Led Kayan yazilar orijinal alüminyum sasi gövdeli, istenen ebat ve ölçülerde üretilen ,isi ve nem, saat veya tarih göstergesi eklenebilen diger adiyla akili led tabela sistemlerini özellikleri, P10 kayan Yazi sistemleri yani akilli tabela sistemleri istenen renklerde üretimi yapilmaktadir bunlar genellikle kirmizi, mavi, yesil,beyaz ve full renk yani çok renkli sistemlerden üretilmektedir.

Led Tabela kayan yazı ile ilgili bilgileri ankaradaelektrikci.net sitesinde bulabilirsiniz.
Admin

Ankara'da mobil ekiplerimiz ile Ankara'nın her bölgesine haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ankarada Elektrikci 0543 458 9695 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankarada Elektrikci - Elektrikçi - Ankara Elektrik - Ankarada Elektrik Ustası - Ankara Tabelacı


EmoticonEmoticon

Biristek@yandex.com