Ankarada Elektrikci - Elektrikçi Ankara

Ankarada Elektrikci 0543 458 9695

Hizmetlerimiz ELEKTRİK SEKTÖRÜ HABERLERİ
Elektrik sektörü ile ilgili güncel haberlerin yayınlandığı sitemizde, Ev ve İş yerleri ile ilgili çeşitli tasarımlarda yer almaktadır. Elektrik ile ilgili konuları sitemizde takip edebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi ANKARA ELEKTRİK ARIZA
Elektrik Teknisyeni tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti! Ev ve iş yerlerinizdeki elektrik tesisatı sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Üstelik Pazar günleride hizmetinizdeyiz.
Led Tabela Satışı LED TABELA SATIŞI
Türkiye geneli Led Tabela ve Pixel Led Tabela satışı gerçekleştiyoruz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili ve faturalıdır, Üstelik Kredi Kartına taksit imkanı ile...Fiyat bilgisi için bize ulaşın.

1 Nisan’da elektriğe zam yapılmadığını açıklanmasına rağmen konut ve sanayide binde 3,5 ile binde 6,1 arasında artırıldı.

Elektrik Haberleri


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 1 Nisan’da elektriğe zam yapılmadığını açıklamasına rağmen konut ve sanayide kullanılan elektrik fiyatları binde 3,5 ile binde 6,1 arasında artırıldı. EPDK , yeni fiyatları resmî internet sitesinden duyurdu.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 1 Nisan-30 Haziran 2014 tarihlerini kapsayan 3 aylık dönemde elektrik fiyatlarını yeniden belirledi. EPDK, elektriğe tüketiciye yansıtılacak biçimde zam yapılmadığını açıkladı. Ne var ki bu açıklamanın aksine küçük de olsa maliyetlerin oynaması ve buna bağlı artışın etkisiyle konut, sanayi ticarethanelerde son tüketicide elektrik fiyatları, binde 3,5 ile binde 6,1 arasında zamlandı. 1 Nisan’da, konutlarda birim elektrik fiyatı 28,3860 kuruştan binde 3,5’lik artışla 28,4860 kuruşa çıktı. Ticarethane fiyatları da binde 3,5 arttı. Ticarethanede birim elektrik fiyatı 28,5590 kuruştan 28,6590 kuruşa yükseldi.

Sanayide orta, alçak ve çift terimli tarifeden elektrik kullanan aboneler için de fiyatlar nispi artışlar gösterdi. Buna göre sanayide alçak gerilimde 24,6263 kuruş olan elektrik binde 6,1 artışla 24,7768 kuruşa, orta gerilim 22,7307 kuruştan binde 4,6 artışla 22,8363 kuruşa çıktı. Sanayide çift terimli elektrik tarifesi de binde 4,5 artışla 22,2424 kuruştan 22,3423 kuruşa yükseldi.

Uzmanlar, 1 Nisan tarifesinde en büyük değişikliğin perakende satış hizmet bedelinde yaşandığını belirterek, “Bunun gelir tavanı, bir önceki yılın ekim ayı sonunda EPDK’ya bildirilir ve tarifesi buna göre uygulamaya konulur. Yıl içinde bu bedel, yüzde 33 gibi yüksek bir oranda artırıldı. Bunun gerekçesi de ortaya konulmadı.” dedi.

Bu hizmetimiz hakkında Olumlu veya Olumsuz görüşlerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Arşiv

* Ankaradaelektrikci.Net sitesinin amacı sadece, size en yakın Elektrik Firmasını veya Ankarada Elektrik Ustasını bulmanıza yardımcı olmaktır!Sitedeki Resim ve Yazılar ankaradaelektrikci.net'e aittir.izin alınmadan farklı sitelerde yayınlanamaz! | Düzenleyen: |Site istekleriniz için :biristek@yandex.comSiteMap
Copyright © 2013-2017 Ankarada Elektrikci