Ankarada Elektrikçi , Elektrikci Ankara, Ankara Elektrik Arıza, Aydınlatma Sistemleri- Tabela Ankara

Neden Led Tabela?Başta Ankara olmak üzere Türkiye geneline Led Tabela satışlarımız devam ediyor. İş yerlerine Led tabela taktırmak isteyen müşterilerimize Led Tabelaların faydalarını tek tek sıralıyoruz.


Neden Led Tabela?
Neden Led Tabela?

Led tabelar 12v ve 24v ile çalışmakta ve düşük enerji tüketimiyle yüksek ışık şiddeti elde etmektedir.
Led ampüller canlı renkleri ve isteğe bağlı animasyonları sayesinde kendisinden kat kat büyük diğer ışıklı tabelalara göre daha dikkat çekicidir. Potansiyel müşterilerinizin sizi farketmesini sağlar.
Tabelalar müşteri istekleri doğrultusunda tasarlanmakta, logo veya firmanızı belirten şekiller orijinal bir şekilde ledlendirilebilmektedir.
Led ampüller uzun ömürlüdür, fabrikasi tarafından 50000 saat ömür öngörülmüştür. Firmamız tarafından üretilen ledli tabelalar ise 2 yıl firmamız tarafından garantilidir.

Piyasada daha ucuza Led tabelalar satılmakta, bu tabelalar neden ucuz?
Tabelanızın uzun ömür olması için bağlantılar en ideal bağlantı türleriyle bağlanmaktadır.
Tabelanızda kullanılacak ledlerin ucuzlukdan ziyade kalitesine önem verilmektedir. Ledler kalitelerine göre fiyatlanmaktadır. Piyasadaki ucuz Ledlerin ömrü kaliteli Ledlere göre daha azdır. Ayrıca ucuza Led Tabela satan çoğu firma 2 yıl Garanti vermesine rağmen müşteri ile ilgilenmemekte, garanti kapsamında bir arıza olsa dahi ücret talep etmektedirler. Bu nedenle güvendiğiniz bir firma ile çalışmanızı öneriyoruz.

Bizimle çalışmak için telefon numarasından bize ulaşabilir, Keşif veya fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Led Tabelalarımız Faturalı ve 2 Yıl garantilidir.

Led Tabelarımızın kalitesinden, firmamızın hizmetinden şüpheniz olmasın...

Led Tabela Referanslarımız


Admin

Ankara'da mobil ekiplerimiz ile Ankara'nın her bölgesine haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ankarada Elektrikci 0543 458 9695 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankarada Elektrikci - Elektrikçi - Ankara Elektrik - Ankarada Elektrik Ustası - Ankara Tabelacı


EmoticonEmoticon

Biristek@yandex.com