Ankarada Elektrikci - Elektrikçi Ankara

Ankarada Elektrikci 0543 458 9695

Hizmetlerimiz ELEKTRİK SEKTÖRÜ HABERLERİ
Elektrik sektörü ile ilgili güncel haberlerin yayınlandığı sitemizde, Ev ve İş yerleri ile ilgili çeşitli tasarımlarda yer almaktadır. Elektrik ile ilgili konuları sitemizde takip edebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi ANKARA ELEKTRİK ARIZA
Elektrik Teknisyeni tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti! Ev ve iş yerlerinizdeki elektrik tesisatı sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Üstelik Pazar günleride hizmetinizdeyiz.
Led Tabela Satışı LED TABELA SATIŞI
Türkiye geneli Led Tabela ve Pixel Led Tabela satışı gerçekleştiyoruz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili ve faturalıdır, Üstelik Kredi Kartına taksit imkanı ile...Fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Başta Ankara olmak üzere Türkiye geneline Led Tabela satışlarımız devam ediyor. İş yerlerine Led tabela taktırmak isteyen müşterilerimize Led Tabelaların faydalarını tek tek sıralıyoruz.


Neden Led Tabela?

Led tabelar 12v ve 24v ile çalışmakta ve düşük enerji tüketimiyle yüksek ışık şiddeti elde etmektedir.
Led ampüller canlı renkleri ve isteğe bağlı animasyonları sayesinde kendisinden kat kat büyük diğer ışıklı tabelalara göre daha dikkat çekicidir. Potansiyel müşterilerinizin sizi farketmesini sağlar.
Tabelalar müşteri istekleri doğrultusunda tasarlanmakta, logo veya firmanızı belirten şekiller orijinal bir şekilde ledlendirilebilmektedir.
Led ampüller uzun ömürlüdür, fabrikasi tarafından 50000 saat ömür öngörülmüştür. Firmamız tarafından üretilen ledli tabelalar ise 2 yıl firmamız tarafından garantilidir.

Piyasada daha ucuza Led tabelalar satılmakta, bu tabelalar neden ucuz?
Tabelanızın uzun ömür olması için bağlantılar en ideal bağlantı türleriyle bağlanmaktadır.
Tabelanızda kullanılacak ledlerin ucuzlukdan ziyade kalitesine önem verilmektedir. Ledler kalitelerine göre fiyatlanmaktadır. Piyasadaki ucuz Ledlerin ömrü kaliteli Ledlere göre daha azdır. Ayrıca ucuza Led Tabela satan çoğu firma 2 yıl Garanti vermesine rağmen müşteri ile ilgilenmemekte, garanti kapsamında bir arıza olsa dahi ücret talep etmektedirler. Bu nedenle güvendiğiniz bir firma ile çalışmanızı öneriyoruz.

Bizimle çalışmak için telefon numarasından bize ulaşabilir, Keşif veya fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Led Tabelalarımız Faturalı ve 2 Yıl garantilidir.

Led Tabelarımızın kalitesinden, firmamızın hizmetinden şüpheniz olmasın...

Led Tabela Referanslarımız


Bu hizmetimiz hakkında Olumlu veya Olumsuz görüşlerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Arşiv

* Ankaradaelektrikci.Net sitesinin amacı sadece, size en yakın Elektrik Firmasını veya Ankarada Elektrik Ustasını bulmanıza yardımcı olmaktır!Sitedeki Resim ve Yazılar ankaradaelektrikci.net'e aittir.izin alınmadan farklı sitelerde yayınlanamaz! | Düzenleyen: |Site istekleriniz için :biristek@yandex.comSiteMap
Copyright © 2013-2017 Ankarada Elektrikci